Szkolenia językowe dla firm
i klientów indywidualnych
Bezpłatny audyt
kompetencyjny
Regularny monitoring
postępów
Uczymy jak się uczyć,
aby osiągnąć widoczne rezultaty
Kursy idealnie dopasowane
do potrzeb klienta
Na życzenie klienta
ścisła współpraca z działem HR
Bogate doświadczenie
Starannie wyselekcjonowani
lektorzy
English Accelerator
ul. Zadumana 3/5 lok. 56, 02-206 Warszawa,
Tel. 605417551, 608577541, 604777888
Strona główna » Faq

FAQ - Najcześciej zadawane pytania

Jak można zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić test znajdujący się na naszej stronie. Następnie należy skontaktować się z nami aby umówić się na bezpłatną rozmowę z lektorem, która pomoże nam oszacować poziom i dopasować materiały do indywidualnych potrzeb kursanta.

Co obejmuje cena kursu?

Cena kursu obejmuje przeprowadzenie zajęć, dojazd lektora oraz wszelkie materiały uzupełniające używane na zajęciach. Cena kursu nie zawiera zakupu podręcznika wiodącego.

Kim są lektorzy English Accelerator?

Lektorzy English Accelerator to świetnie przeszkolona kadra, która z ogromną pasją i entuzjazmem podchodzi do swojego zawodu. Są wśród nich wykładowcy uczelni wyższych posiadający doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na poziomie akademickim.

Jakie materiały są używane na zajęciach?

Materiały używane na zajęciach są dostosowane do indywidualnego poziomu i potrzeb kursanta. Doboru dokonuje metodyk po oszacowaniu poziomu i analizie potrzeb kursanta. Kursanci mogą się zdecydować na jeden podręcznik wiodący uzupełniany materiałami dodatkowymi bądź też na używanie materiałów z kilku podręczników równocześnie.

Jak długo trwa semestr i czy można rozpocząć naukę w dowolnym momencie?

Organizujemy zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe. To kursanci decydują kiedy chcą rozpocząć i zakończyć kurs. Z reguły kursy trwają w trybie ciągłym z przerwami na dni ustawowo wolne od pracy i urlopy.

W jaki sposób można odwołać zajęcia?

Aby odwołać zajęcia należy powiadomić o tym lektora, na przynajmniej 24 godziny przed ustalonym terminem zajęć. Tak odwołane zajęcia można odrobić w dowolnie ustalonym z lektorem terminie.

Czy zajęcia są kontynuowane w wakacje?

Wszelkie przerwy w kursach są ustalane indywidualnie i na życzenie kursantów.

Czy można otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu?

Na indywidualną prośbę wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu. Informacja umieszczona na nim zawiera okres i poziom kursu.

Czy istnieje jeden skuteczny, uniwersalny sposób nauki języka?

Nie istnieje jeden uniwersalny sposób nauki języka. Każdy z nas jest inny dlatego też nasi lektorzy starają się używać urozmaiconych technik i materiałów aby jak najskuteczniej aktywować każdego ucznia.

Czy zajęcia z native speakerem gwarantują lepsze rezultaty?

Zarówno zajęcia z native speakerem języka angielskiego jaki i z polskim lektorem gwarantują sukces jeśli kursanci są zmotywowani i sumiennie przygotowują się do zajęć.