Szkolenia językowe dla firm
i klientów indywidualnych
Bezpłatny audyt
kompetencyjny
Regularny monitoring
postępów
Uczymy jak się uczyć,
aby osiągnąć widoczne rezultaty
Kursy idealnie dopasowane
do potrzeb klienta
Na życzenie klienta
ścisła współpraca z działem HR
Bogate doświadczenie
Starannie wyselekcjonowani
lektorzy
English Accelerator
ul. Zadumana 3/5 lok. 56, 02-206 Warszawa,
Tel. 605417551, 608577541, 604777888
Strona główna » Kursy angielskiego

Kursy języka angielskiego

Prowadzimy kursy angielskiego w Warszawie w grupach maksymalnie 6-osobowych, w których potrafimy tak monitorować błędy i postępy każdego uczestnika z osobna, że Klienci czują się jak na zajęciach indywidualnych. Lektor będzie znał Wasze błędy i powracał do nich do momentu, aż przestaniecie je popełniać.

Z praktyki wynika, że w większych grupach tak dokładny monitoring staje się po prostu niemożliwy. Korzystając z wiedzy i doświadczenia lektorów English Accelerator, poczujecie Państwo motywację do nauki i zdobędziecie umiejętności niezbędne do tego, by skutecznie komunikować się w języku obcym. Każdy nasz kurs języka angielskiego opiera się na regularnych raportach dotyczących postępów, które otrzymywać będziecie wraz z cennymi uwagami na temat tego, co należy zrobić, aby przyspieszyć (accelerate) naukę i utrwalić wiedzę, by móc korzystać z niej nie przez krótką chwilę, ale resztę życia.

Każda skończona partia materiału podsumowana zostanie testem, który pozwoli sprawdzić Państwa postępy i to, nad czym jeszcze trzeba pracować. Pojedyncze testy odbywają się mniej więcej raz na miesiąc, a po 10-12 miesiącach następuje przekrojowy test sprawdzający wiedzę z całego dotychczas przerobionego materiału.

Będziecie Państwo dokładnie informowani o tym, jakie błędy popełniacie, jak je skorygować i nad czym pracować, by opanować daną partię materiału do perfekcji. Regularne powtórki pozwolą poszerzyć słownictwo i nabrać pewności w używaniu go. Widząc efekty ciężkiej pracy, będziecie Państwo mieli większą motywację do dalszego poszerzania swojej wiedzy.

Kurs Total Immersion

Całodzienny kontakt z językiem angielskim to szansa na pokonanie strachu związanego z posługiwaniem się obcym językiem i nauczenie się „myślenia po angielsku”. Nasz lektor będzie z Państwem przez cały czas.

Kursy ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego obejmują poziomy zaawansowania od A1 do C2. Skierowane są do każdego, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, kto chce poprawić swoje umiejętności i sprawność językową.

Kursy ekspresowe

Nawet w przypadku ograniczonego czasu, możliwe jest opanowanie języka angielskiego. Zapraszamy na kursy ekspresowe, które pod każdym względem dopasowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

Kursy specjalistyczne

Chcąc opanować język angielski w dziedzinach, takich jak prawo, medycyna czy też media, warto skorzystać z możliwości jakie dają kursy specjalistyczne – to szansa na zgłębienie zaawansowanego słownictwa.

Kursy egzaminacyjne

Organizujemy również kursy egzaminacyjne, które przygotowują do wybranych egzaminów, zdawanych przez naszych Klientów. Oprócz nauki konkretnych aspektów języka angielskiego, zapoznajemy też kursantów z typowymi ćwiczeniami.

Kursy Business English

Kursy dotyczące wielu dziedzin biznesu, które pozwalają na zdobycie praktycznej wiedzy, wykorzystywanej w najróżniejszych sytuacjach. Kursy z zakresu marketingu, public relations, finansów, HR i wielu innych.