Szkolenia językowe dla firm
i klientów indywidualnych
Bezpłatny audyt
kompetencyjny
Regularny monitoring
postępów
Uczymy jak się uczyć,
aby osiągnąć widoczne rezultaty
Kursy idealnie dopasowane
do potrzeb klienta
Na życzenie klienta
ścisła współpraca z działem HR
Bogate doświadczenie
Starannie wyselekcjonowani
lektorzy
English Accelerator
ul. Zadumana 3/5 lok. 56, 02-206 Warszawa,
Tel. 605417551, 608577541, 604777888
Strona główna » Kursy angielskiego » Rodzaje kursów » Kursy Business English

Kursy Business English

Kursy z języka biznesowego, poziomy od A2 do C2.

Business English

Kurs oparty na materiale przekrojowym dotyczącym wielu dziedzin biznesu, minimalny poziom: A2 pre-intermediate. Na kursie poruszane są takie tematy jak na przykład: praca w różnych działach korporacyjnych, tworzenie marek, style zarządzania, innowacje, marketing międzynarodowy, zarządzanie firmą w czasie kryzysu jak i wiele innych. Na zajęciach używane są autentyczne materiały w postaci artykułów z gazet jak i nagrań z wywiadami z ludźmi biznesu. Podczas zajęć, kursanci rozwiązują różne ‘case studies’, co jest doskonałą okazją, aby poćwiczyć swoje sprawności językowe w praktycznych sytuacjach pod okiem uważnie słuchającego lektora. Lektor słucha, zapisuje błędy i wskazuje obszary, nad którymi trzeba jeszcze popracować, czy to gramatyka, czy słownictwo, czy wymowa. Oprócz przewodniego podręcznika, lektor rozszerza słownictwo i poprawia gramatykę używając dodatkowych materiałów. Kurs kończy się testem pisemnym i ustnym.

Human Resources English

Kurs oparty na materiale dotyczącym pracy w dziale HR, minimalny poziom: A2 pre-intermediate. Na kursie poruszane są takie tematy jak na przykład: rekrutacja nowych pracowników, ocenianie kompetencji pracownika, prowadzenie odpowiednich szkoleń dla pracowników, motywacja płacowa i pozapłacowa, wynagrodzenia, formułowanie ogłoszeń w sprawie pracy jak i wiele innych. Na zajęciach używane są autentyczne materiały w postaci artykułów z gazet jak i nagrań z wywiadami z ludźmi biznesu. Podczas zajęć, kursanci rozwiązują różne ‘case studies’, co jest doskonałą okazją, aby poćwiczyć swoje sprawności językowe w praktycznych sytuacjach pod okiem uważnie słuchającego lektora. Lektor słucha, zapisuje błędy i wskazuje obszary, nad którymi trzeba jeszcze popracować, czy to gramatyka, czy słownictwo, a czy wymowa. Oprócz przewodniego podręcznika, lektor rozszerza słownictwo i poprawia gramatykę używając dodatkowych materiałów. Kurs kończy się testem pisemnym i ustnym.

Marketing English

Kurs oparty na materiale dotyczącym pracy w dziale Marketingu, minimalny poziom: A2 pre-intermediate. Na kursie poruszane są takie tematy jak na przykład: zarządzanie marką, wprowadzanie nowych produktów na rynek, badanie rynku, kampanie reklamowe jak i wiele innych. Na zajęciach używane są autentyczne materiały w postaci artykułów z gazet jak i nagrań z wywiadami z ludźmi biznesu. Podczas zajęć, kursanci rozwiązują różne ‘case studies’, co jest doskonałą okazją, aby poćwiczyć swoje sprawności językowe w praktycznych sytuacjach pod okiem uważnie słuchającego lektora. Lektor słucha, zapisuje błędy i wskazuje obszary, nad którymi trzeba jeszcze popracować, czy to gramatyka, czy słownictwo, czy wymowa. Oprócz przewodniego podręcznika, lektor rozszerza słownictwo i poprawia gramatykę używając dodatkowych materiałów. Kurs kończy się testem pisemnym i ustnym.

Accounting and Finance English

Kurs oparty na materiale dotyczącym pracy w dziale Księgowości jak i Kontrolingu, minimalny poziom: B1 intermediate. Na kursie poruszane są takie tematy jak na przykład: międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej, dostosowanie pozycji księgowych do rozwiązań międzynarodowych, zestawienia bilansowe, codzienne problemy w pracy w dziale księgowości jak i wiele innych. Na zajęciach używane są autentyczne materiały w postaci artykułów z gazet jak i wywiadów z ludźmi biznesu. Podczas rozmów na zajęciach lektor słucha, zapisuje błędy i wskazuje obszary, nad którymi trzeba jeszcze popracować, czy to gramatyka, czy słownictwo, czy wymowa. Oprócz przewodniego podręcznika, lektor rozszerza słownictwo i poprawia gramatykę używając dodatkowych materiałów. Kurs kończy się testem pisemnym i ustnym.

Management in Logistics

Kurs oparty na materiale dotyczącym pracy w firmie logistycznej, minimalny poziom: B1 intermediate. Na kursie poruszane są takie tematy jak na przykład: wydajność łańcucha dostaw, relacje z dostawcami, transport oraz dystrybucja krajowa i międzynarodowa, zarządzanie inwentarzem jak i wiele innych. Podczas rozmów na zajęciach lektor słucha, zapisuje błędy i wskazuje obszary, nad którymi trzeba jeszcze popracować, czy to gramatyka, czy słownictwo, czy wymowa. Oprócz przewodniego podręcznika, lektor rozszerza słownictwo i poprawia gramatykę używając dodatkowych materiałów. Kurs kończy się testem pisemnym i ustnym.

Public Relations English

Kurs oparty na materiale dotyczącym pracy w środowisku PR, minimalny poziom:B2 upper-intermediate. Na kursie poruszane są takie tematy jak na przykład: PR a zintegrowana komunikacja, ścieżki kariery w Public Relations, przeprowadzanie badań, lobbowanie, komunikacja z mediami jak i wiele innych. Wszystkie nagrania używane na kursie pochodzą z wykładów dla studentów PR, a wszystkie teksty do czytania związane są również ściśle z tą dziedziną. Podczas rozmów na zajęciach lektor słucha, zapisuje błędy i wskazuje obszary, nad którymi trzeba jeszcze popracować, czy to gramatyka, czy słownictwo, czy wymowa. Oprócz przewodniego podręcznika, lektor rozszerza słownictwo i poprawia gramatykę używając dodatkowych materiałów. Kurs kończy się testem pisemnym i ustnym.

Successful meetings in English

Kurs oparty na materiale dotyczącym spotkań biznesowych, minimalny poziom: B1 intermediate. Kurs oparty jest na materiale filmowym poruszającym takie tematy jak: prowadzenie czy uczestniczenie w spotkaniach biznesowych formalnych jak i nieformalnych, typowy język używany w negocjacjach, rozmowy w sprawie pracy, telekonferencje czy rozmowy roczne. Kursanci oglądają przykładowe spotkania, omawiają je z lektorem i oglądają krótkie nagrania z komentarzami prawdziwego eksperta i szkoleniowca jak i odtwarzają własne spotkania na tematy wybrane przez lektora i samych kursantów. Kurs kończy się testem pisemnym i ustnym.

Successful presentations in English

Kurs oparty na materiale dotyczącym prezentacji biznesowych, minimalny poziom: B1 intermediate. Kurs oparty jest na materiale filmowym poruszającym takie tematy jak: planowanie prawidłowej struktury prezentacji, używanie właściwego języka i pomocy wizualnych, kontakt z publicznością czy radzenie sobie z trudnymi pytaniami. Kursanci oceniają przykładowe prezentacje i oglądają krótkie nagrania z komentarzami prawdziwego eksperta jak i odtwarzają własne prezentacje, które oceniane są przez lektora i innych uczestników kursu. Kurs kończy się testem pisemnym i ustnym.