Szkolenia językowe dla firm
i klientów indywidualnych
Bezpłatny audyt
kompetencyjny
Regularny monitoring
postępów
Uczymy jak się uczyć,
aby osiągnąć widoczne rezultaty
Kursy idealnie dopasowane
do potrzeb klienta
Na życzenie klienta
ścisła współpraca z działem HR
Bogate doświadczenie
Starannie wyselekcjonowani
lektorzy
English Accelerator
ul. Zadumana 3/5 lok. 56, 02-206 Warszawa,
Tel. 605417551, 608577541, 604777888
Strona główna » Kursy angielskiego » Rodzaje kursów » Kursy ekspresowe

Kursy ekspresowe

Proponujemy szkolenia, które stworzone są dla osób mogących przeznaczyć na naukę małą ilość czasu, a jednocześnie chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. English Accelerator przygotował specjalne ekspresowe kursy angielskiego, w czasie których uczestnicy będą skupiać się na konkretnym, dopasowanym do ich potrzeb aspekcie. Co więcej, długość, intensywność oraz szczegółowy zakres tematyczny jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

Szkolenia ekspresowe przeprowadzane są na poziomach od A2 do C2. Proponujemy zarówno angielski dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Business Correspondence

Głównym celem szkolenia Business Correspondence proponowanego przez firmę English Accelerator z Warszawy jest poprawienie umiejętności pisania. Uczestnicy będą skupiać się przede wszystkim na materiale dotyczącym korespondencji biznesowej. Poznają typowe wyrażenia związane z tym zagadnieniem, a ich zadaniem jest użycie ich we własnych przykładach korespondencji na wybrane tematy. Tworzone przez nich pisma są skrupulatnie sprawdzane przez lektora. Metodą prób i błędów, słuchacze uczą się pisać poprawne maile i raporty firmowe, zwracając szczególną uwagę na poprawną formę, słownictwo i gramatykę. Kurs języka angielskiego kończy się testem pisemnym.

Presentations

Ten kurs języka angielskiego przeznaczony jest dla osób, które chcą ćwiczyć tworzenie poprawnych prezentacji biznesowych. W czasie trwania naszych spotkań opieramy się przede wszystkim na profesjonalnym materialne filmowym, dzięki któremu uczestnicy mogą zobaczyć i osłuchać się z tym, jak takie wystąpienia powinny wyglądać. Dzięki prezentowanym nagraniom uczymy, jak planować strukturę takiej prezentacji, jakich słów i zwrotów używać. Dodatkowo, nasi lektorzy pokazują, w jaki sposób można radzić sobie z trudnymi pytaniami czy też jak nawiązywać kontakt z publicznością. Tego typu kursy angielskiego oparte są zarówno na ocenie przykładowych prezentacji przez uczestników, oglądaniu komentarzy ekspertów w dziedzinie, a także tworzeniu własnych prezentacji. Spotkania zakończone są testem w formie pisemnej oraz ustnej.

Negotiations

W czasie tego szkolenia językowego koncentrujemy się na pozorowaniu różnego typu sytuacji negocjacyjnych. Uczestnicy spotkań poznają typowe wyrażenia używane podczas negocjacji jak i przydatne struktury gramatyczne. Po dokładnym zapoznaniu się ze słownictwem i zdaniu szczegółowego testu, kursanci odtwarzają różne sytuacje negocjacyjne pod okiem uważnie słuchającego lektora. Dzięki temu możliwe jest szybkie wychwycenie wszelkiego rodzaju błędów – zarówno w zakresie wymowy, gramatyki, jak i słownictwa. Kurs kończy się testem językowym pisemnym i ustnym.

English Pronunciation

Angielski dla firm oraz klientów indywidualnych obejmujący materiał z zakresu poprawności wymowy. Najważniejszym zagadnieniem poruszanym podczas tego typu spotkań jest prawidłowe użycie problematycznych słów. W trakcie naszej wieloletniej pracy zauważyliśmy mnóstwo typowych, powtarzających się błędów, jakie Polacy popełniają w wymowie angielskich słów i wyrażeń w języki angielskim. Postanowiliśmy stworzyć listę zawierającą właśnie te wyrazy, które są najczęściej źle wymawiane przez naszych rodaków. Oprócz zapoznania się z poprawną wymową każdego wyrażenia z naszej listy, kursanci dostają od lektora wskazówki co należy zrobić, aby ich wymowa była zbliżona do wymowy brytyjskiej bądź amerykańskiej. Kurs językowy zakończony jest testem ustnym.

English Grammar

Kurs z gramatyki dla firm i klientów indywidualnych obejmujący powtórkę najważniejszych i sprawiających największe trudności struktur gramatycznych, od poziomu intermediate do proficiency. W czasie jego trwania kładziemy nacisk na użycie prawidłowych struktur gramatycznych. Spotkania w Warszawie obejmują powtórkę między innymi wszystkich czasów, zdań warunkowych, strony biernej, mowy zależnej, czasowników modalnych, przedimków i wielu innych. Szkolenie nie polega tylko na zapoznaniu się z teorią i pisemnych ćwiczeniach. Lektorzy przeprowadzają również wiele zadań ustnych i skupiają się na praktycznym użyciu wiedzy gramatycznej w rozmowach na specjalnie wybrane tematy. Kurs języka angielskiego English Grammar kończy się testem pisemnym i ustnym.

Job Interview

W dzisiejszych czasach rozmowy rekrutacyjne w firmach coraz częściej odbywają się w języku angielskim. Dlatego właśnie English Accelerator z Warszawy proponuje szkolenie specjalnie dla tych, którzy chcą być doskonale przygotowani do takiego spotkania. Nasz kurs języka angielskiego stworzony jest dla osób, które chcą fantastycznie wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej w wymarzonej firmie. W trakcie spotkań każdy uczestnik zapoznaje się z typowymi pytaniami używanymi w procesie rekrutacji w korporacjach, przygotowuje się z lektorem do rozmowy dotyczącej dotychczasowej kariery jak i swoich oczekiwań co do przyszłego stanowiska i obowiązków w firmie. W trakcie spotkania z lektorem uczestnik ma szansę poprawić popełniane błędy gramatyczne, z zakresu wymowy oraz słownictwa. Nasz kurs języka angielskiego zakończony jest testem ustnym i pisemnym.

Going Abroad

Tego typu kursy angielskiego dla firm oraz klientów indywidualnych opierają się przede wszystkim na ćwiczeniu zachowania w sytuacjach, jakie mogą mieć miejsce w trakcie wyjazdów zagranicznych. Uczestnicy szkolenia Going Abroad mają szansę zapoznać się ze słownictwem, jakie może przydać się na lotnisku, w hotelu, sklepie, restauracji i wielu innych tego typu miejscach. Dodatkowo, pod okiem lektorów odtwarzane są również różne scenki oraz dialogi dla wybranych sytuacji. Proponowane przez nas szkolenie kończy się testem w formie zarówno pisemnej, jak i ustnej.