Szkolenia językowe dla firm
i klientów indywidualnych
Bezpłatny audyt
kompetencyjny
Regularny monitoring
postępów
Uczymy jak się uczyć,
aby osiągnąć widoczne rezultaty
Kursy idealnie dopasowane
do potrzeb klienta
Na życzenie klienta
ścisła współpraca z działem HR
Bogate doświadczenie
Starannie wyselekcjonowani
lektorzy
English Accelerator
ul. Zadumana 3/5 lok. 56, 02-206 Warszawa,
Tel. 605417551, 608577541, 604777888
Strona główna » Kursy angielskiego » Rodzaje kursów » Kursy ogólne

Kursy ogólne

Kursy z języka ogólnego, wszystkie poziomy od A1 do C2.

Chcesz wyjechać za granicę, a może po prostu mieć możliwość płynnego porozumiewania się z obcokrajowcami? Firma English Accelerator z Warszawy proponuje kurs języka angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach od A1 do C2. Z pomocą naszych lektorów szybko opanujesz zarówno podstawy, jak i rozwiniesz umiejętności, które dotychczas nabyłeś. Kurs języka angielskiego General English są skierowane do każdego, w każdym wieku, na każdym poziomie biegłości kto chciałby zwiększyć swoje kompetencje w zakresie znajomości języka. Proponowane przez nas szkolenie obejmuje kilka podstawowych umiejętności:

  • pisanie
  • mówienie
  • czytanie
  • słuchanie

Wszystkie nasze kursy angielskiego są tworzone z myślą o możliwości swobodnej oraz umiejętnej komunikacji, dlatego też kładziemy nacisk na wszystkie powyższe sprawności. Nasi lektorzy dokładają wszelkich starań, aby uczestnicy każdego szkolenia mówili oraz pisali w sposób poprawny oraz płynny. Dlatego też nasze kursy angielskiego obejmują materiał nie tylko z zakresu słownictwa, ale tez gramatyki czy wymowy.

Proponujemy angielski dla firm na terenie całej Warszawy i okolic oraz osób indywidualnych. Warto również zaznaczyć, iż lektorzy firmy English Accelerator dostosowują metody oraz techniki nauczania do indywidualnego poziomu danego ucznia oraz jego wieku. Dzięki temu przyswajanie nowych umiejętności jest efektywniejsze i przyjemniejsze.

Kursy General English odbywają się na wszystkich poziomach biegłości językowej, podzielonych przez Radę Europy według opisu kompetencji językowych zwanego Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego:

  • A1 – beginner
  • A2 – pre-intermediate
  • B1 – intermediate
  • B2 – upper-intermediate
  • C1 – advanced
  • C2 – proficiency

Więcej na temat poziomów biegłości językowej można się dowiedzieć z oficjalnego dokumentu Rady Europy znajdującego się pod adresem: http://www.coe.int/t/dg4/linguistic/source/Framework_EN.pdf

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wybierz szkołę z Warszawy o bogatym doświadczeniu. Z nami szybko osiągniesz widoczne rezultaty.