Szkolenia językowe dla firm
i klientów indywidualnych
Bezpłatny audyt
kompetencyjny
Regularny monitoring
postępów
Uczymy jak się uczyć,
aby osiągnąć widoczne rezultaty
Kursy idealnie dopasowane
do potrzeb klienta
Na życzenie klienta
ścisła współpraca z działem HR
Bogate doświadczenie
Starannie wyselekcjonowani
lektorzy
English Accelerator
ul. Zadumana 3/5 lok. 56, 02-206 Warszawa,
Tel. 605417551, 608577541, 604777888
Strona główna » Kursy angielskiego » Rodzaje kursów » Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne

Tego typu szkolenia skierowane są przede wszystkim od osób, które w swojej karierze zawodowej koncentrują się na konkretnej dziedzinie. Proponujemy kurs języka angielskiego dla firm oraz osób działających w różnego typu mediach, dla lekarzy oraz pielęgniarek czy też dla prawników. W czasie trwania spotkań pogłębiamy znajomość słownictwa z odpowiednich dziedzin, a nasi lektorzy dbają również o poprawną wymowę uczestników oraz dokładność struktur gramatycznych. Dostępne są poziomy od B1 do C2 tak, aby materiał był dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz umiejętności.

English Accelerator z Warszawy proponuje takie specjalistyczne kursy angielskiego, jak:

Media English

Stworzony z myślą o pracownikach firm związanych z prasą, radiem oraz telewizją. Podczas tego kursu języka angielskiego słuchacze poznają szczegółowo słownictwo z zakresu mediów. Czytane są autentyczne artykuły prasowe, a uczestnicy wraz z lektorami rozwiązują ćwiczenia z zakresu słownictwa specjalistycznego i dyskutują o wybranych tematach. Dzięki temu możliwe jest określenie obszarów, nad jakimi dana osoba powinna jeszcze popracować, zarówno pod względem wymowy, gramatyki, jak i słownictwa. Całe szkolenie zakończone jest testem w formie pisemnej oraz ustnej.

Medical English

Szkolenie dla pracowników służb medycznych, czyli lekarzy i pielęgniarek. W czasie jego trwania słuchacze poznają język medyczny. Spotkania polegają przede wszystkim na powtarzaniu materiału obejmującego niezbędne w tych zawodach słownictwo, a także na dyskusjach na tematy związane z branżą. Każdy z naszych lektorów przysłuchuje się wnikliwie wypowiedziom uczestników. Dzięki temu jest w stanie wskazać obszary, nad którymi każda z osób powinna jeszcze popracować. Kurs języka angielskiego Medical English kończy się testem pisemnym i ustnym.

Legal English

Kursy angielskiego dla firm oraz prawników. Szkolenie Legal English opiera się przede wszystkim na poznaniu słownictwa związanego z prawem. W czasie spotkań słuchacze mają okazję do czytania najróżniejszych tekstów prawniczych, robienia ćwiczeń utrwalających poznane słownictwo, a także do dyskusji na wybrane tematy z lektorem. Warto zaznaczyć, że każdy uczestnik może liczyć na wskazanie błędów, jakie popełnia w czasie wykonywania poszczególnych zadań, a w efekcie na poprawę zarówno wymowy, słownictwa, jak i gramatyki. Wszystkie spotkania zakończone są odpowiednim testem pisemnym i ustnym.

English Accelerator proponuje zarówno angielski dla firm, jak i klientów indywidualnych.