Szkolenia językowe dla firm
i klientów indywidualnych
Bezpłatny audyt
kompetencyjny
Regularny monitoring
postępów
Uczymy jak się uczyć,
aby osiągnąć widoczne rezultaty
Kursy idealnie dopasowane
do potrzeb klienta
Na życzenie klienta
ścisła współpraca z działem HR
Bogate doświadczenie
Starannie wyselekcjonowani
lektorzy
English Accelerator
ul. Zadumana 3/5 lok. 56, 02-206 Warszawa,
Tel. 605417551, 608577541, 604777888
Strona główna » Nasi lektorzy

Nasi lektorzy

Ilona Banasiak jest absolwentką Wydziału Anglistyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła również dwuletnią specjalizację niderlandzką oraz studia doktoranckie z zakresu językoznawstwa na UAM. Od lat pracuje jako wykładowca akademicki, prowadząc zajęcia z praktycznej nauki języka angielskiego jak i wykłady i seminaria z metodyki i dydaktyki nauczania języka angielskiego. Pracowała również jako lektor i tłumacz w różnych firmach w Poznaniu i Warszawie. W English Accelerator Ilona prowadzi wewnętrzne szkolenia z metodyki dla lektorów jak i nadzoruje stronę metodyczną wszystkich kursów.


Hanna Łozińska jest absolwentką Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Studia podyplomowe z Business English odbyła w Wyższej Szkole Zarządzania. Ma bardzo bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych. Przez 11 lat uczyła na filologii angielskiej przyszłych nauczycieli angielskiego, prowadząc zajęcia z języka ogólnego, biznesowego, gramatyki oraz wymowy. Od 14 lat uczy również klientów korporacyjnych języka biznesowego, prowadząc kursy w swojej karierze między innymi w takich firmach jak: Philips, Bristol-Myers Squibb, Expeditors, CAT LC, Leanpassion czy Enter Air. Jej pasja to nauczanie, ale w wolnym czasie można ją też zobaczyć, jak jeździ na swoim ukochanym
Harleyu.

Paweł Kowalik jest absolwentem Filologii Angielskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Od 15 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń językowych z zakresu języka ogólnego i biznesowego. W swojej karierze zawodowej uczył zarówno w korporacjach jak i instytucjach państwowych. Prowadził zajęcia dla pracowników Advent International, Capital Group, Bank DnB, CITIBANK, Kulczyk Holding, Orange, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Po pracy Paweł jest też wokalistą warszawskiej kapeli rockowej i lektorem radiowym.


Anna Wiechecka jest absolwentką Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, na którym uzyskała również tytuł doktora w zakresie językoznawstwa. Jest doświadczonym wykładowcą akademickim (prowadziła m.in. zajęcia z praktycznej nauki języka angielskiego, Business English i języka angielskiego w medycynie). Nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od kilkunastu lat; współpracując z różnymi firmami, prowadziła wiele zajęć indywidualnych i grupowych. Pracuje również jako tłumacz - ma na swoim koncie przekład książki oraz tłumaczenia publikacji z dziedziny medycyny i psychologii. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec, więc nie wyobraża sobie życia bez muzyki... oraz dobrej kawy.