Szkolenia językowe dla firm
i klientów indywidualnych
Bezpłatny audyt
kompetencyjny
Regularny monitoring
postępów
Uczymy jak się uczyć,
aby osiągnąć widoczne rezultaty
Kursy idealnie dopasowane
do potrzeb klienta
Na życzenie klienta
ścisła współpraca z działem HR
Bogate doświadczenie
Starannie wyselekcjonowani
lektorzy
English Accelerator
ul. Zadumana 3/5 lok. 56, 02-206 Warszawa,
Tel. 605417551, 608577541, 604777888
Strona główna » O nas

O nas

Jak to się wszystko zaczęło…

English Accelerator to firma, która powstała z pasji do nauki języka angielskiego. Nasza firma została stworzona przez dwie anglistki: Ilonę Banasiak i Hannę Łozińską, które poznały się w 2009 roku wykładając na tej samej uczelni na wydziale filologii angielskiej. Obie panie szybko zauważyły, że mają podobne podejście do nauczania studentów i po 4 latach znajomości postanowiły wspólnie zjednoczyć siły i zarażać innych swoją pasją. Obie od lat uczą angielskiego w warszawskich firmach oraz szkolą kadry przyszłych nauczycieli języków obcych. Ze względu na dotychczasową pracę na kilku uczelniach wyższych, poznały wielu innych lektorów z wysokimi kwalifikacjami i zaprosiły ich do współpracy. Dzięki temu powstał profesjonalny zespół nauczycieli, którzy charakteryzują się nie tylko obszerną wiedzą, ale i odpowiednim podejściem do nauczania.

Co nas wyróżnia

Jesteśmy małą firmą, która stawia na jakość i rzetelność naszych usług. Dzięki starannej selekcji naszych lektorów, możemy zagwarantować, że nasi Klienci będą zadowoleni ze współpracy z nami. Nasi lektorzy stale podnoszą swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach metodycznych i naukowych. Cechuje nas profesjonalizm i wyjście naprzeciw potrzebom Klienta. Organizujemy kursy indywidualne i grupowe w miejscu wybranym przez Klienta. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze kursy do potrzeb słuchaczy, dlatego jesteśmy w stanie przeprowadzić zajęcia w firmach o różnych profilach branżowych.

Nasze atuty to:

- małe grupy
- indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu
- nacisk na systematyczne powtarzanie materiału
- bezpłatna lekcja próbna, która do niczego nie zobowiązuje, a pomaga zadecydować czy wybrane przez nas techniki pracy Państwu odpowiadają
- dyscyplina pracy połączona z miłą atmosferą
- stały monitoring postępów pracy.
Gorąco zapraszamy wszystkich do współpracy.

Lokalizacja firmy

Nasza siedziba oficjalnie mieści się na Ochocie, jednak English Accelerator to firma mobilna i dla wygody i komfortu Klientów nasi lektorzy dojeżdżają bezpośrednio do siedziby firmy bądź domu naszych uczniów.

Metody nauczania

Nasz sposób nauczania bazuje na metodzie komunikatywnej i indywidualnym podejściu do potrzeb uczestnika kursu. Ze względu na fakt, że umiejętne posługiwanie się językiem obcym wymaga integracji różnych umiejętności językowych, staramy się ćwiczyć zarówno mówienie i pisanie (productive skills) jak i słuchanie i czytanie (receptive skills). Większość uczących się rozumie język pisany i mówiony, jednak największy problem ma z przełamaniem bariery praktycznego zastosowania wiedzy językowej podczas mówienia i pisania. Zachęcamy do mówienia i pomagamy w przełamaniu strachu przed wyrażaniem swoich myśli w języku obcym. Korzystamy z materiałów autentycznych a nowy materiał jest zawsze wprowadzany w kontekście, a potem systematyzowany i wielokrotnie powtarzany. Sukces w nauce polega na odpowiedniej motywacji do nauki i systematycznym powtórkom materiału, tak aby potem automatycznie przywoływać wprowadzone struktury językowe, dlatego stwarzamy bezstresową atmosferę, potrafimy zachęcić i zmotywować naszyć uczniów i udowadniamy, że na naukę nigdy nie jest za późno. Zajęcia w większości przypadków prowadzimy wyłącznie w języku angielskim, tak aby kursanci mieli możliwość kontaktu z językiem w każdej sytuacji. Oferujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania i stawiamy na regularne powtórki i utrwalanie materiału. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów proponujemy kursy „szyte na miarę” (tailor-made). Nasza kadra to doświadczeni nauczyciele, posiadający solidne przygotowanie metodyczne i stale rozwijający swoją wiedzę i umiejętności, dlatego warto nam zaufać i rozpocząć naukę z nami.

Nasze osiągnięcia

Do tej pory zaufało nam wiele firm z takich branż jak np. lotnictwo, biznes, logistyka. Nasi lektorzy to wykładowcy wyższych uczelni posiadający wiele dodatkowych uprawnień i certyfikatów.